Starosta obce: Jozef Líška

 

Poslanci:

1. Renáta Fajkošová

2. Dušan Karásek

3. Ján Pivka

4. Anna Lehoťáková

5. Monika Hašková

6. prof. Mikuláš Šupín - zástupca starostu

7. Anežka Čemanová

 

Kontrolór obce: Lýdia Banašová

 

Poznámky:

 

Dňa 31.12.2014 došlo k zmene na poslaneckom poste. P. Róbert Oláh

sa vzdal mandátu poslanca a na jeho miesto dňa 27.1.2015 nastupuje,

ôsmy v poradí, prof. Mikuláš Šupín.

 

 

Ku dňu 16.6.2015 sa vzdal poslaneckého mandátu poslanec OZ Ján Šuhaj.

Podľa výsledkov volieb nasleduje p. Anežka Čemanová, ktorá zložila sľub poslanca.

 

 

Ku dňu 1.12.2015 sa vzdal funkcie zástupcu starostu Dušan Karásek.

Novým zástupcom starostu sa stal prof. Mikuláš Šupín.